Bu Web Sitesi PuMaX Tarafından ele Geçirilmiştir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Web Sitesi PuMaX Tarafından ele Geçirilmiştir!

Bu Web Sitesi PuMaX epideMiC tarafından ele geçirilmiştir.
Keyifli RP'ler... =)
The-Pensieve.Net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
Gülnur*a Güsel Sözler Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ilkay_necla
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN
ilkay_necla

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 26/08/08 Mesaj Sayısı : 110 Nerden : iLkaY*n KaLßindéN

MesajKonu: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 3:55 am

...
betüs-4yüz
İLkay * GüLnur<3
İLkay * GüLnur
betüs-4yüz

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:52 am

Bitaneeeeeeeeem !
DusunceLı meLeqım senı cok sewırouuuum (:
İyiki Warsın İyiki Warsınııız ! oley
Seni Cooook Sewıoruuum :D
gunka
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 12:22 pm

gulnur grubun meleyim fiziyi yurusu bakisi durusu harika ben ilkay faniyim ona bayiliyorum iyi ki varlar dizilerini de merakla bekliyorum inaniyorum ki guzel bir dizi olacak bu arada onlardan isyanim vara klip bekliyoruz. oley [u][b]
gunka
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 1:23 pm

BENDE ILKAYA HAYRANIM ONURADA AYRICA ONURLA GULNUR SANKI RUH IKIZI BIR-BIRLERINE OYLE BAKIYOLARKI SANKI IMKANSIZ ASIKLAR HELE ONUR SANKI GULNURA HASRET YANI BENIM GORDUKLERIM DIDEM VE ILKAY HARIKa ilkaya asigimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm coolgirl: :mlk: :muck: :u
gunka
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 1:26 pm

MERHABALAR BEN ONURA HAYRANIM BAYILIYORUM O BENIM PRENSIM YAKISIKLIM SEMPATIYIM AMA OLDUKCA HINZIR ONUR PROGRAMLARDA KIZLARIN YANI GULNURLA DIDEMIN BACAKLARINA BAKMA ILGI ODAGI OLUYORSUN BENDEN TAVSIYE SENI SDEVIYOREUM HSAYRANIM SANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :mlk: oley öpck
gunka
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 11:45 am

merhabalar ben gulnur faniyim onu cok seviyorum o benim meleyim grubun gozuya canimin ici fiziyide harika. :mlk: =T mcx .klpc. :Y
gunka
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:21 pm

merhabalar ben 4yuzu cokkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum en ck da Gulnuru onun durusu bakisi harika fiziyine hayranim fistik gibi onu cokkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :mlk: .klpc. mcx :muck:
gunka
iLkaY DéLisi AdmiN
iLkaY DéLisi AdmiN

MesajKonu: Geri: Gülnur*a Güsel Sözler Gülnur*a Güsel Sözler Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:23 pm

GULNURUM BITTER MELEYIM COK GUZELSIN SANA BAYILIYORUM ASKIMSIN BEBEYIMSIN,[quote][img][/img] :mlk: .klpc. :Y
Gülnur*a Güsel Sözler Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası